Ścieżka powrotu

W tej kategorii mogą Państwo znaleźć używane maszyny sprzedawane bezpośrednio przez nas.

Proponujemy ploter termiczny polskiej renomowanej firmy Coner.

Model ThermoCut PRO150 mini.

Proponujemy ploter termiczny polskiej renomowanej firmy Coner.

Model ThermoCut PRO60 mini.

Proponujemy używany w bardzo dobrym stanie ploter solwentowy SolJET PRO4 XF-640.

Ploter jest po pełnym serwisie i pracuje bez zarzutu.

Maszyna w cenie 55 000pln netto.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Mamy do zaoferowania używany drukująco-tnący ploter ekosolwentowy Roland VersaSTUDIO BN-20. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter oraz pełną gwarancję na elementy wymienione, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Proponujemy używany - jeden z najlepszych w swojej klasie - drukujący ploter ekosolwentowy Roland SolJet PROIII XJ-640. Nasz serwis w ploterze wymienił głowice i wszystkie elementy mające z nimi styczność. Ploter jest w pełni przeserwisowany.  Wraz z ploterem udzielamy 3 miesięcznej gwarancji, co znaczy, że jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 29 000 PLN netto

Mamy do zaoferowania używany drukująco-tnący ploter ekosolwentowy Roland VersaCAMM SP-540i.  Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 28 000 PLN netto

Mamy do zaoferowania używany drukująco-tnący ploter ekosolwentowy Roland VersaCAMM SP-300V. W ploterze zostały wymienione głowice i wszystko co ma z nimi kontakt. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Ploter może być także zalany atramentem sublimacyjnym.

Ploter tnący Summa D 60
Ploter po pełnym serwisie w naszej firmie.
Ploter w stanie bardzo dobrym.
Wiek 8 lat.

Ploter posiada podstawę.

Mamy do zaoferowania używany ploter ekosolwentowy Roland VersaCAMM SP-540V. W ploterze zostały wymienione głowice i wszystko co ma z nimi kontakt. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 26 000 PLN netto