Ścieżka powrotu

Prezentowane poniżej urządzenia do wydruków na wielkim formacie, charakteryzują się bardzo dobrym stanem i są udostępniane przez nas w ramach giełdy. Można tu zobaczyć ploter tnący, używany i po pełnym serwisie technicznym z gwarancją. Wiele osób wystawia też klasyczny sprzęt marki Roland. Warto rozejrzeć się także za atrakcyjnym wizualnie urządzeniem firmy Summa, a nawet tak unikatowym, jak używany ploter termiczny.

Maszyny wykorzystywane powszechnie w przemyśle reklamowym, jak i architektonicznym, często wystawiane są z dodatkowym wyposażeniem. Ma on postać zestawu atramentów czy niezbędnego oprogramowania. Sprzęty niejednokrotnie pochodzą od naszych byłych i wieloletnich klientów. Giełda umożliwia przekazanie kolejnym użytkownikom świetnie zakonserwowanych, używanych ploterów tnących czy laserowych. Wynika to z ich wytrzymałości i regularnych przeglądów. Te masywne urządzenia mogą obsłużyć jeszcze wiele zamówień plakatowych, projektowych lub stać się częścią większego parku maszyn.

Proponujemy ploter termiczny polskiej renomowanej firmy Coner.

Model ThermoCut PRO60 mini.

Sprzedam ploter termiczny polskieg producenta - firmy Coner model ThermoCut PRO150 mini.

Obszar pracy 1200x1200x1500mm - długość drutu 1500mm.

Proponuje na sprzedaż laminato o szerokości pracy 160cm z jednym wałkiem grzewczum. Max temperatura pracy 65oC.

Kontakt: 42 211 02 32

Sprzedamy ploter ROLAND RF-640, ploter z 2014 roku, zainstalowany do druku 2015. Mamy prężnie działającą drukarnie i mamy takie maszyny 2 w firmie, do tego inny ploter ROLANDA, małą UV ROLANDA, Ploter TNĄCY i Drukarkę LATEXOWĄ. Drukarka jest bardzo zadbana ponieważ jako właściciel pilnuje wszystkich okresowych przeglądów i wymian wszystkich podzespołów tylko oryginalne (made in japan) części, współpracuje od lat z firmami które są autoryzowanym dystrybutorem ROLAND'a jak będzie trzeba podam dane firmy gdzie serwisuje maszyny i można zadzwonić i podpytać o nas.

Proponuje używany ploter termiczny firmy Coner - model ThermoCut PRO60 mini.

Ploter zakupiony w PolKosie w listopadzie 2015 roku (PLOTER DO LISTOPADA TEGO ROKU OBJĘTY JEST JESZCZE GWARANCJĄ!)

Obszar roboczy 130x130x60cm (gdzie 60cm to długość drutu).

Ploter wyposażony w funkcje wycinania 3D: tokarka/stół obrotowy, niezależny ruch ramion oraz dodatkowy drut kształtowy.

kontakt tel: 509 962 741

Jako pierwszy właściciel i jedyny użytkownik mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż wszechstronny i bardzo mało używany ploter latexowy III generacji o szerokości zadruku do 135cm.

Proponuję na sprzedaż ploter:

  • Roland SolJETII SJ-745ex 

Sprzedam drukująco-tnący ploter ekosolventowy Roland VersaSTUDIO BN-20.

Kontakt: 537 081 677