Ścieżka powrotu

Prezentowane poniżej urządzenia do wydruków na wielkim formacie, charakteryzują się bardzo dobrym stanem i są udostępniane przez nas w ramach giełdy. Można tu zobaczyć ploter tnący, używany i po pełnym serwisie technicznym z gwarancją. Wiele osób wystawia też klasyczny sprzęt marki Roland. Warto rozejrzeć się także za atrakcyjnym wizualnie urządzeniem firmy Summa, a nawet tak unikatowym, jak używany ploter termiczny.

Maszyny wykorzystywane powszechnie w przemyśle reklamowym, jak i architektonicznym, często wystawiane są z dodatkowym wyposażeniem. Ma on postać zestawu atramentów czy niezbędnego oprogramowania. Sprzęty niejednokrotnie pochodzą od naszych byłych i wieloletnich klientów. Giełda umożliwia przekazanie kolejnym użytkownikom świetnie zakonserwowanych, używanych ploterów tnących czy laserowych. Wynika to z ich wytrzymałości i regularnych przeglądów. Te masywne urządzenia mogą obsłużyć jeszcze wiele zamówień plakatowych, projektowych lub stać się częścią większego parku maszyn.

Odstąpię leasing na ploter Roland VersaEXPRESS RF-640 (rok produkcji 2019) wraz z laminatorem na ciepło.

Sprzedam ploter Roland VersaCAMM SP-540V

Kontakt:

Maciej Celmer

662101928

Proponujemy ploter termiczny polskiej renomowanej firmy Coner.

Model ThermoCut PRO60 mini.

Proponuje używany ploter termiczny firmy Coner - model ThermoCut PRO60 mini.

Ploter zakupiony w PolKosie w listopadzie 2015 roku (PLOTER DO LISTOPADA TEGO ROKU OBJĘTY JEST JESZCZE GWARANCJĄ!)

Obszar roboczy 130x130x60cm (gdzie 60cm to długość drutu).

Ploter wyposażony w funkcje wycinania 3D: tokarka/stół obrotowy, niezależny ruch ramion oraz dodatkowy drut kształtowy.

kontakt tel: 509 962 741

Sprzedamy ploter ROLAND RF-640, ploter z 2014 roku, zainstalowany do druku 2015. Mamy prężnie działającą drukarnie i mamy takie maszyny 2 w firmie, do tego inny ploter ROLANDA, małą UV ROLANDA, Ploter TNĄCY i Drukarkę LATEXOWĄ. Drukarka jest bardzo zadbana ponieważ jako właściciel pilnuje wszystkich okresowych przeglądów i wymian wszystkich podzespołów tylko oryginalne (made in japan) części, współpracuje od lat z firmami które są autoryzowanym dystrybutorem ROLAND'a jak będzie trzeba podam dane firmy gdzie serwisuje maszyny i można zadzwonić i podpytać o nas.

Proponuję na sprzedaż ploter:

  • Roland SolJETII SJ-745ex 

Sprzedam ploter Roland VersaART RE-640

W moim posiadaniu dwa lata, w 2018 roku wymieniona została głowica drukująca na co oczywiście posiadam FV.

W lipcu 2019 r założona nowa głowica 8000zł , dumpery 1700zł, cały komplet taśm do głowicy, captop, silnik od posuwu karetki 1700zł, płytka sterująca serwo koszt 2700zł.

Na wszystko posiadam dokumenty.

Kontakt: tel 501 518 503

Sprzedam drukująco-tnący ploter ekosolventowy Roland VersaSTUDIO BN-20.

Kontakt: 537 081 677