Ścieżka powrotu

Dla zwiększenia wszechstronności drukarek stołowych UV firma Roland wprowadza do sprzedaży opcjonalny stół obrotowy do maszun VersaUV LEF i LEF2 Series. Dzięki temu akcesorium klienci dostaną możliwość drukowania bezpośrednio na i wokół całej powierzchni przedmiotów cylindrycznych (takich jak butelki, bidony, szklanki, kufle itp.

Roland DG Corporation, wiodący producent wielkoformatowych ploterów, ogłosił dziś światową premierę swojego zastrzeżonego densytometru VW-S1.

Urządzenie powstało aby ułatwić dopasowywanie kolorów między ploterami.

Plotery solwentowe Roland są dostarczane z oprogramowaniem ripującym VersaWorks 6 i właśnie z tym oprogramowaniem współpracuje VW-S1.

Z przyjemnością informujemy o premierze nowego produkcyjnego plotera Roland ZT-1900. 

Nowy Roland jest jak dotąd naszym największym i najbardziej wydajnym ploterem do sublimacji.

Szanowni Klienci

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, firma PolKos podjęła decyzję o nie wystawianiu się na tegorocznej edycji targów Festiwal Druku 2020
Wszystkim Państwu odwiedzającym targi, życzymy udanych transakcji, a organizatorom wszelkiej pomyślności i wiedzcie, że duchem jesteśmy z Wami.
Do zobaczenia na festiwalu druku w przyszłym roku, oby był on spokojniejszy!

Przypominamy! Nie przegap!

Do 30 września 2020 r. bezpłatnie zaktualizuj swoją wersję Ergosoft Roland Edition (1 i 2) do najnowszej wersji
Ergosoft Roland Edition 3.

Pasuje do kompatybilnych ploterów Roland DG.

Zawiera:

  • rozbudowane odwzorowanie kolorów, 
  • ulepszoną obsługę druku.

Do wyboru trzy różne wersje programu.

Chętnych zapraszamy TUTAJ.

Roland DG rozszerzył swoją wielokrotnie nagradzaną serię TrueVIS o nowy ploter TrueVIS VF2-640, zaprojektowany tak, aby zapewniać niewiarygodne odwzorowanie kolorów i wyjątkową wydajność na znakach, podświetleniach, plakatach, opakowaniach, pojazdach i nie tylko.

Zachowując wszelkie standardy bezpieczeństwa informujemy:

 

pracujemy bezpiecznie

Zapraszamy na naszą najnowszą promocję serwisową!

Wirus szalejący na świecie nie powstrzymuje nas od pracy. Roland także nie śpi. Oto kolejna nowość na rynku druku cyfrowego.

Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie na rynek drukarki płaskiej Roland VS-300iS-GO. Ploter został opracowany we współpracy z producentem atramentu Marabu specjalnie do drukowania nakładek graficznych i przełączników membranowych oraz paneli dotykowych..
 
W ramach unikalnego, hybrydowego przepływu pracy Roland VS-300iS-GO cyfrowo drukuje dokładne obrazy, tekst i logo na nośnikach, zanim warstwa białego atramentu zostanie wydrukowana na wierzchu.

Umożliwia to użytkownikom uzyskanie wszystkich zalet połączonego procesu drukowania cyfrowego / analogowego na szerokiej gamie produktów, w tym elektroniki użytkowej, automatów, urządzeń biurowych, urządzeń medycznych i innych.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Przede wszystkim ZDROWIA!

A ponieważ ostatnio pracujemy zdalnie to i kartka zdalna.