Ścieżka powrotu

Aktualności

Informujemy, że w poniedziałek 14 sierpnia firma PolKos jest nieczynna. Wracamy do pracy 16.08.2023.

Proszę wziąć to pod uwagę przy składaniu zamówień.

Ploter DGXPRESS ER-642 to nowość marki Roland, dzięki której znacząco podniesiesz jakość wydruku i będziesz „eko”! 

Druk ekosolwentowy, stosowany w DGXPRESS ER-642, zachowuje optymalną odporność na czynniki zewnętrzne, przy jednoczesnym wykorzystaniu organicznych rozpuszczalników.

Wielofunkcyjność, nieprzeciętna wydajność i najwyższa jakość wydruków to kluczowe zalety urządzeń Roland TrueVIS LG oraz Roland TrueVIS MG. Są to nowoczesne, przemysłowe sprzęty od cenionego w branży producenta, który pozwala zaoferować Klientom zupełnie nowy poziom usług poligraficznych i zostawić konkurencję daleko w tyle.

Bardzo wydajna, wyjątkowa szybka i pozwalająca uzyskać wysokiej jakości efekty. XENONS X3-602 DTF to drukarka do druku transferowego, która doskonale sprawdzi się w każdym zakładzie poligraficznym i wszędzie tam, gdzie na większą skalę personalizuje się kolorowymi grafikami odzież oraz różnego rodzaju wyroby tekstylne.

Na tegorocznych targach Fespy, Xenons miał przyjemność zaprezentowania nowości w swoim parku maszyn:

- Hybrydową drukarkę UV XJ2000

- Ploter DTF X3-602

Majówka.jpg

Przykład3.jpg

22 marca ukazała się nowość od marki Roland. Tym razem ploter UV serii DGXPRESS UG ma rozszerzyć park maszyn w ofercie drukarek UV. Jako pierwsze z tej serii, dostępne są dwa plotery UV – modele UG-642 i UG-641.

VersaSTUDIO BN-20D – wygoda i łatwe personalizowanie

Jeśli zastanawiasz się, jakie urządzenie pozwoli na szybkie, efektowne i profesjonalne tworzenie spersonalizowanych projektów na Twoją odzież i gadżety – mamy dla Ciebie odpowiedź.