Ścieżka powrotu

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na zarejestrowanie się na targi:

- Festiwal Druku (Polkos- Xenons, giętarki do liter 3D) 

https://festiwaldruku.pl/formularz

 

 

- RemaExtra (Firma bestdisplays- hologramy) 

 

https://remaextra.com/pl/dla-zwiedzajacych/rejestracja-zaproszen/  - kod do rejestracji - REX021

RemaExtra

 

W tym roku nie odwiedzimy RemaExtra, z przyczyn niezależnych od nas, ale postanowiliśmy przedstawić coś, co pewnością Państwa zainteresuje. Serdecznie chcielibyśmy przedstawić firmę Bestdisplays, z którą rozpoczęliśmy współpracę handlu nową technologią reklamy. Są to hologramy, różnych form- małe po wielkie stoiska, przedstawiające trójwymiarowe reklamy, które przykują oko każdego, przedstawiając jak w najlepszym aspekcie promowany produkt. Zdjęcia nie są w stanie  odzwierciedlić trójwymiarowości, dlatego serdecznie zachęcamy do bezpośrednich oględzin na RemaExtra, gdzie dowiedzą się Państwo, więcej na temat urządzeń, które ma do zaoferowania firma Bestdisplays.

 

 

Serdecznie zapraszamy na coroczne targi w Warszawie. W tym roku mamy przyjemność wystawić się na EXPO XXI, w której przedstawimy nasze nowości ofertowe marki Xenons. Można znaleźć nas również, na RemaExtra, gdzie pokażemy nową formę reklamy na rynek europejski- hologramy.

W dniu dzisiejszym (20.07.2021) Roland DG wprowadza na rynek nowe plotery tnące do folii CAMM-1 GR2-640 i GR2-540.Plotery zapewniają bezproblemową współpracę plotera drukującego z ploterem tnącym poprzez jeszcze lepsze funkcje programu ripującego VersaWorks.

I znów mamy powód do chwalenia się!
W połowie tygodnia zainstalowaliśmy u naszego klienta trzy maszyny, pozwalające na powiększenie możliwości produkcji reklam.
Niezawodny - od lat na rynku ploter sowlentowy marki Roland - model VersaEXPRESS RF-640, rolkowy ploter tnący marki Summa z serii S One a także wschodząca gwiazda wśród ploterów UV - Xenons X6090.
Gratulujemy klientowi dobrego wyboru.
Maszyny dostępne za gotówkę lub w leasingu.
 
 

Roland TrueVIS VF2-640 to już kolejne urządzenie, które zostało zainstalowane w tym tygodniu. Nasz klient z Dąbrówki Łubiańskiej dokonał najlepszego wyboru.
Bardzo dziękujemy za zaufanie i życzymy owocnej pracy.

Szanowni klienci, chcielibyśmy poinformować, że dnia 04.06 firma Polkos jest nieczynna. Serdecznie zapraszamy na wcześniejsze zaopatrzenie się. 

Serdecznie zapraszamy na zakupy atramentów najlepszych marek. Przyjechały i czekają już na Was.

 

W razie zamówienia prosimy składać na maila : zamowienia@polkos.com.pl 

Zachęcamy do zakupów używanych ploterów w atrakcyjnych cenach u nas. Nowe urządzenie w starej obudowie. 

 

Zachęcamy do obejrzenia naszych ofert na polkosowej giełdzie 

https://www.polkos.eu/gielda/maszyny-polkos

 

lub na giełdzie naszych klientów: 

https://www.polkos.eu/gielda/maszyny-klientow

 

Gwarantowane 3 miesiące gwarancji na maszynę !

 

Więcej szczegółów na temat urządzeń zachęcamy do kontkatu. 

Kolejna odsłona wiosennej promocji od nas dla Was ! Zapraszamy do kontaktu.