Ścieżka powrotu

W tej kategorii mogą Państwo znaleźć używane maszyny sprzedawane bezpośrednio przez nas.

Mamy na sprzedaż używany ploter termiczny firmy Coner. Model ThermoCut pro 150 mini.

Obszar roboczy to 1300x1300x1500mm - gdzie 1500mm to długość drutu tnącego.

Maszyna jest odnowiona i 100% sprawna.

W cenie maszyna, oprogramowanie, transport, instalacja i szkolenie z obsługi. 

W gratisie dorzucamy komputer wraz z monitorem.

Ploter objęty jest 3 miesieczną gwarancją.

Kontakt Michał Wiesner tel: 604 190 128

Proponujemy używany w bardzo dobrym stanie ploter solwentowy SolJET PRO4 XF-640.

Ploter jest po pełnym serwisie i pracuje bez zarzutu.

Maszyna w cenie 55 000pln netto.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Mamy do zaoferowania używany drukująco-tnący ploter ekosolwentowy Roland VersaSTUDIO BN-20. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter oraz pełną gwarancję na elementy wymienione, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Proponujemy używany - jeden z najlepszych w swojej klasie - drukujący ploter ekosolwentowy Roland SolJet PROIII XJ-640. Nasz serwis w ploterze wymienił głowice i wszystkie elementy mające z nimi styczność. Ploter jest w pełni przeserwisowany.  Wraz z ploterem udzielamy 3 miesięcznej gwarancji, co znaczy, że jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 29 000 PLN netto

Mamy do zaoferowania używany drukująco-tnący ploter ekosolwentowy Roland VersaCAMM SP-540i.  Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 28 000 PLN netto

Mamy do zaoferowania używany drukująco-tnący ploter ekosolwentowy Roland VersaCAMM SP-300V. W ploterze zostały wymienione głowice i wszystko co ma z nimi kontakt. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Ploter może być także zalany atramentem sublimacyjnym.

Ploter tnący Summa D 60
Ploter po pełnym serwisie w naszej firmie.
Ploter w stanie bardzo dobrym.
Wiek 8 lat.

Ploter posiada podstawę.

Mamy do zaoferowania używany ploter ekosolwentowy Roland VersaCAMM SP-540V. W ploterze zostały wymienione głowice i wszystko co ma z nimi kontakt. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 26 000 PLN netto 

Mamy do zaoferowania używany drukujący ploter ekosolwentowy Roland VersaART RS-640. W ploterze zostały wymienione głowice i wszystko co ma z nimi kontakt. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 28 000 PLN netto