Ścieżka powrotu

W tej kategorii mogą Państwo znaleźć używane maszyny sprzedawane bezpośrednio przez nas.

Proponujemy na sprzedaż kompletny lecz nie drukujący ploter solwentowy Roland AdvancedJET AJ-1000. Maszyna jest świetnym dawcą części dla posiadaczy takich maszyn. Całość maszyny po za drogą atramentu jest sprawna. Przy dodatkowym wkładzie finansowym maszyna będzie drukować.

Cena maszyny 7 000pln netto.

Szczegóły - serwis PolKos.

 

Proponujemy używany - jeden z najlepszych w swojej klasie - drukujący ploter ekosolwentowy Roland SolJet PROIII XJ-640. Nasz serwis w ploterze wymienił głowice i wszystkie elementy mające z nimi styczność. Ploter jest w pełni przeserwisowany.  Wraz z ploterem udzielamy 3 miesięcznej gwarancji, co znaczy, że jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 30 500 PLN netto

Ploter tnący Summa D 60
Ploter po pełnym serwisie w naszej firmie.
Ploter w stanie bardzo dobrym.
Wiek 6 lat.

Ploter posiada podstawę.

Proponujemy ploter frezujący Roland MDX-15
Ploter jest 2,5 roczny, w pełni sprawny.
Stan idealny.

Mamy do zaoferowania używany drukujący ploter ekosolwentowy Roland VersaART RS-640. W ploterze zostały wymienione głowice i wszystko co ma z nimi kontakt. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 28 000 PLN netto

Kolejna nasza propozycja! Używany drukujący ploter ekosolwentowy Roland VersaART RE-640. W ploterze zostały wymienione głowice i wszystko co ma z nimi kontakt. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 35 000 PLN netto