Ścieżka powrotu

W tej kategorii mogą Państwo znaleźć używane maszyny sprzedawane bezpośrednio przez nas.

Proponujemy na sprzedaż kompletny lecz nie drukujący ploter solwentowy Roland AdvancedJET AJ-1000. Maszyna jest świetnym dawcą części dla posiadaczy takich maszyn. Całość maszyny po za drogą atramentu jest sprawna. Przy dodatkowym wkładzie finansowym maszyna będzie drukować.

Cena maszyny 7 000pln netto.

Szczegóły - serwis PolKos.

 

Mamy do zaoferowania używany drukujący ploter ekosolwentowy Roland SolJet PROIII XJ-640. W ploterze zostały wymienione głowice i wszystko co ma z nimi kontakt. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 30 500 PLN netto

Proponujemy czteroletni ploter tnący Summa z rodziny SClass model S75 T.

Jest to urządzenie z głowicą aktywną.
Ploter jest po pełnym serwisie. Udzielamy na niego półrocznej gwarancji.
Stan - bardzo dobry.
Cena: 9 000 PLN netto

Proponujemy ploter frezujący Roland MDX-15
Ploter jest 2,5 roczny, w pełni sprawny.
Stan idealny.

Mamy do zaoferowania używany ploter ekosolwentowy Roland VersaCAMM SP-540V. W ploterze zostały wymienione głowice i wszystko co ma z nimi kontakt. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 28 000 PLN netto SPRZEDANY!

Mamy do zaoferowania używany drukujący ploter ekosolwentowy Roland VersaART RS-640. W ploterze zostały wymienione głowice i wszystko co ma z nimi kontakt. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 28 000 PLN netto

Mamy do zaoferowania używany drukujący ploter ekosolwentowy Roland VersaART RE-640. W ploterze zostały wymienione głowice i wszystko co ma z nimi kontakt. Ploter jest po kompletnym serwisie.  Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na ploter, więc jest on serwisowany z dbałością o każdy szczegół.

Cena: 35 000 PLN netto