Ścieżka powrotu

Dziękujemy wszystkim klientom za miłe i owocne spotkania na Festiwalu Druku.

Zaparaszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Po rocznej przerwie spowodowanej problemami producenta, została wznowiona produkcja jednego z najpopularniejszych atramentów solwentowch na rynku - atramentu Bordeaux.
Podczas spotkania z właścicielem Bordeaux, które odbyło się w naszej siedzibie zostało poruszonych wiele tematów.

Pan Moshe Zach zapewnił, że najważniejszym jest odbudowanie krok po kroku zaufania klientów poprzez utrzymanie jakości produktu - formuła jest taka sama.

Na zadowolenie klientów ma wpłynąć także jego rozwój (tutaj informacja dla wszystkich, którzy postawili krzyżyk na Bordeaux) - producent szykuje kilka niespodzianek - jedną z nich jest atrament do ploterów Roland TrueVIS series.
Byłby to przełom, ponieważ do tej pory żadnemu z producentów atramentów alternatywnych ta sztuka się nie udała.

Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Druku.Znajdziecie nas na hali III, stoisku C7.

Jak już kiedyś informowalismy klienci posiadający plotery drukujące marki Roland mają możliwość bezpłatnej aktualizacji (a raczej wymiany) programu ripującego VersaWorks na program VersaWorks Dual. Przypominamy o takiej możliwości (szczegóły tutaj) oraz informujemy o najnowszej aktualizacji programu VersaWorks Dual do wersji 1.69

Firma PolKos nawiązała współpracę z firmą Nazdar Limited. Atramenty serii LED UV są stosowane jako zamienniki do ploterów Roland serii LEF I LEJ.

Zapraszamy do naszej najnowszej promocji!

Summa wprowadza nowe modele Pharos po liftingu.
Modele D120, D140 i D160 będą miały zamiast starego nieużywanego już od wielu lat gniazda RS232 - gniazdo LAN.
Model D60 oraz modele FX mają nadal RSa.
USB OCZYWIŚCIE ZOSTAJE BEZ ZMIAN!!!.
Nowe plotery z oznaczeniem RL będą dostępne po wyczerpaniu zapasów magazynowych modeli R.

Zapraszamy użytkowników komputerów APPLE  lub chętnych poznania innej opcji drukowania na Rolandach do pobrania 30 dniowej wersji programu ripującego Roland PrintStudio by Caldera. Program pracuje na systemie macOS.

Zapraszamy do zapoznania się z nową - szeroką gamą fototapet do druku.

Informujemy, że kolejny ploter frezujący od jednego z najlepszych polskich producentów - firmy SERON stanął u naszego klienta.

Model 1540 Standard ze stołem podciśnieniowym, silnikami Eservo oraz mocnym wrzecionem 5,5kW pracuje pełną parą w Świeciu nad Wisłą.

Gratulijemy klientowi udanego zakupu.