Ścieżka powrotu

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą odsłone programu ripującego VersaWorks 6.

Informujemy, że nowe oprogramowanie zostanie dołączone do nowozakupionych urządzeń Roland DG, które będą dostępne od listopada 2018 roku*.

Zdobycie oprogramowanie będzie także możliwe jako bezpłatne uaktualnienie dla obecnych użytkowników.

Przedstawiamy nowości wśród maszyn wieloletniego lidera wśród dostawców maszyn drukujących - firmy Roland.

Ploter solwentowy Roland VersaEXPRESS RF-640 8Kolorów oraz ploter sublimacyjny Roland Texart RT-640M.

Sprzedalismy pierwszą w Polsce maszynę Roland DGSHAPE LD-80. Firma FunnyCase, wykorzystuje ploter do personalizacjii etui do smartfonów.

Jest to ploter do szybkiego i łatwego personalizowania przedmiotów.

Po prostu wpisuje sie spersonalizowany tekst, przesyła grafikę a z precyzją i łatwością, twoje unikalne projekty są przenoszone na poliwęglany, akryle i inne tworzywa sztuczne.

LD-80 jest łatwy w użyciu i bezpieczny w obsłudze. Przy użyciu lasera klasy 1 urządzenie podgrzewa metalizowane folie na prezenty, upominki promocyjne, towary i wiele wiele innych. Dzięki LD-80 w ciągu kilku minut możesz uszlachetniać różne przedmioty.

Wiecej szczegółów wkrótce.

Szanowny kliencie...

Moi Drodzy - przedstawiam Malofankę Wyborczą! 
Sztyft biało - czerwony.

Na sztyfcie logo partii, na kartoniku z przodu twarz kandydata,
z tyłu kartonika opis - działań i obietnic wyborczych.
Minimum 500 sztuk cena za komplet (sztyft oraz druk na kartoniku) 5.99pln netto.

Szczegóły tel 606 68 10 10.

Zapraszamy.

Na potwierdzenie tego, że nasz serwis profesjonalnie obsługuje naszych klientów chwalimy sie oficjalnym certyfikatem nadanym przez Rolanda.

Zostaliśmy docenieni za bezinteresowne wsparcie, pełne zaangażowanie i nadliczbowy czas w sprawach napraw gwarancyjnych.

W zeszłym tygodniu w firmie SDX w Łomiankach zainstalowalismy nowy ploter sublimacyjny. Do dwóch pracujących już tam Rolandów Texart RT-640 dołączył pierwszy w Posce produkcyjny Roland Texart XT-640. Maszyna pozwoli na spore zwiększenie mocy przerobowych oraz stabilny rozwój firmie SDX.

Właścicielom gratulujemy trafnego wyboru.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili na stoisku.

Mamy nadzieję, że rozmowy były owocne.

Jak nakazuje nasza wieloletnia tradycja - i w tym roku odwiedziliśmy najwspanialszy festiwal na świecie czyli Pol’and’Rock Festiwal (dawniejszy Woodstock) w Kostrzyniu. 

Kto nie był - niech żałuje...

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi mozliwościami skanerów 3D.

Projektowanie opakowań jeszcze nigdy nie było takie proste. W kilka minut uzyskasz kształt do wycięcia w piance wypełniającej. Równie szybko i bezbłędnie określisz wymagany rozmiar opakowania.

Dzięki skanowaniu 3D w krótkim czasie otrzymujesz dokładnie odwzorowane modele dekoracyjnych elementów elewacji. Następnie mogą one być odtworzone w różnych technologiach np. druku 3D, frezowania lub wykonane na ploterach termicznych.