Ścieżka powrotu

W tym trudnym czasie staramy się włączyć do pomocy wielu firmom.

Przypominamy o naszym nowym rodzaju działalności. 

Za pomocą profesjonalnego sprzętu oraz certyfikowanych środków odkażających dezynfekujemy wiele różnych rodzajów pomieszczeń:

 • sklepów i hurtowni spożywczych,
 • lokali gastronomicznych,
 • hoteli,
 • obiektów handlowych i logistycznych,
 • sal konferencyjnych,
 • szkół,
 • przedszkoli,
 • żłobków,
 • obiektów sportowych,
 • obiektów kulturalnych tj. kin, teatrów, filharmonii, oper,
 • biur,
 • domów mieszkalnych i nie tylko.

Dziś ostatnia w ostatnim czasie nowość:

Z przyjemnością ogłaszamy premierę oprogramowania ripującego Ergosoft Roland DG Edition 3

To rozwiązanie zostało opracowane w celu zwiększenia i poprawy kontroli operacji drukowania przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Edycja 3 ma szeroki zestaw funkcji, które odpowiadają potrzebom naszych klientów, a także możliwość obsługi wszystkich najnowszych wysokowydajnych drukarek Roland DG, takich jak IU-1000F i XT-640S-DTG.

Oprogramowanie Ergosoft Roland DG Edition 3  zachowuje wszystkie funkcje poprzednich wydań, oraz dodaje kilka nowych nieobecnych w poprzednich wersjach.

Niesamowicie intuicyjny interfejs, który znacznie skraca czas uczenia się, a także usprawnia proces drukowania i produkcji.

Oprogramowanie RIP Ergosoft Roland DG Edition 3 jest dostępne w trzech różnych pakietach; STANDARD, PLUS i SPECIAL PLUS.

Ponadto użytkownicy poprzednich edycji mogą korzystać z bezpłatnej aktualizacji do wersji 3 do końca września 2020 r.

Dzisiaj kolejny obiecany nowy produkt ze stajni Rolanda.

Zaprojektowany specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb rozwijającego się rynku dekoracji wnętrz, ROLAND EJ-640 DECO może produkować niestandardowe tapety, abażury, rolety, plakaty, grafiki wystawowe, promocje na zewnątrz * i wiele więcej - zapewniając stale rosnący apetyt konsumentów na eko przyjazne produkty i projekty, które wyróżniają się z tłumu.

Dziś kolejna maszyna zaprezentowana przez Rolanda.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, ta maszyna została opracowana w celu rozszerzenia serii ploterów VersaUV  i pomoże naszym użytkownikom skorzystać z nowych możliwości rynkowych.

Roland VersaUV LEF2-300D zachowuje wszystkie funkcje i jakość drukowania drukarek LEF2-200 i LEF2-300, jednocześnie rozszerzając zakres obiektów, które można pomieścić w obszarze drukowania.

Pomimo sytuacji epidemiologicznej na świecie Roland nie zwalnia.

Od dziś do końca tygodnia prezentujemy nowości przygotowane dla naszych klientów.

Pierwszą z nich jest wielostanowiskowy ploter do bezpośredniego zadruku odzieży Texart XT-640S-DTG

Ten najnowszy model zapewnia możliwość drukowania pełnokolorowych grafik bezpośrednio na bawełnianych koszulkach i ubraniach, szybko i bezproblemowo.

Ze względów bezpieczeństwa od dziś zawieszamy możliwość osobistego odbioru towaru z naszego magazynu. Towar oczywiście wysyłamy kurierem UPS.

Informujemy szanownych klientów, że firma PolKos działa bez zmian natomiast aby zachować wszelkie środki ostrożności od dziś  - do odwołania magazyn będzie wydawał paczki klientom odbierajacym towar osobiście w godzinach 13.00 - 14.00.

Towar nadal można zamówić z dostawą kurierską!

Szanowni Państwo,
W związku z rozwojem epidemii COVID-19 informujemy o podjęciu wszelkich działań profilaktycznych oraz wdrożeniu stosownych procedur mających na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa.

Nasza siedziba została dostosowana do obecnych uwarunkowań w zakresie zarówno organizacji pracy, jak i wzmożonych procedur związanych z bieżącą dezynfekcją oraz ograniczaniem wszelkich kontaktów zewnętrznych.
Zapewniamy Państwa, że wprowadzone zmiany i rygory na dziś nie wpływają na realizowanie zamówień naszych Klientów.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.

Mając natomiast na uwadze Państwa bezpieczeństwo oraz naszych Pracowników zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszej siedzibie i korzystanie z wszelkich alternatywnych środków komunikacji – mail, telefon, wideokonferencje.

W przypadku niezbędnych kontaktów osobistych zapewniamy Państwa, że nasi Pracownicy są odpowiednio wyposażeni i przygotowani do ich obsługi, zachowując standardy podwyższonej ostrożności.

Prosimy Państwa o dostosowanie się do obecnych wymogów i zaostrzonych procedur w naszej współpracy oraz kontaktach biznesowych.

Liczymy na to, że obecna trudna sytuacja w jak najmniejszym stopniu wpłynie na Państwa zaufanie i utrzymanie jak najlepszych relacji.

 

Załoga PolKosu.

Dziękujemy naszym klientom za liczne przybycie na nasze stoisko. Informacje i oferty na tematy, o których rozmawialiśmy są już na waszych skrzynkach mailowych - lub będą w najbliższym czasie.

To już za tydzień sie widzimy.

Czekamy na Was szanowni klienci na zbliżających się targach. Pokażemy jak zawsze najwyższej klasy urzadzenia do produkcji reklam.

Zamierzamy pokazać także nowość - średnioformatowy ploter stołowy drukujący technologią UV.

Znajdziece nas na hali F stoisko L25.

Zapraszamy.