Ścieżka powrotu

Serdecznie zapraszamy na Otwarte Dni Roland Experience Day

8 czerwca 2017, Warszawa


Roland Experience Day to unikalne wydarzenie, na którym dzielimy się doświadczeniem prezentując szereg rozwiązań, które mogą wpłynąć na rozwój Twojej firmy! Przyjdź, spotkaj ekspertów i autoryzowanych dealerów Roland, którzy przedstawią nowości i zagadnienia związane z drukiem wielkoformatowym. Spędź dzień obfity w inspiracje, szkolenia i prezentacje a dodatkowo zobacz na żywo i posłuchaj wskazówek tegorocznego Vice Mistrza Polski w oklejaniu samochodów.

 

Aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży reklamowej odwiedziliśmy targi FESPA 2017, które odbywają się w Hamburgu.

Zobaczyliśmy trochę nowości oraz odwiedziliśmy firmy, z którymi od wielu lat wpółpracujemy.

Proponujemy na sprzedaż kompletny lecz nie drukujący ploter solwentowy Roland AdvancedJET AJ-1000. Maszyna jest świetnym dawcą części dla posiadaczy takich maszyn. Całość maszyny po za drogą atramentu jest sprawna. Przy dodatkowym wkładzie finansowym maszyna będzie drukować.

Cena maszyny 7 000pln netto.

Szczegóły - serwis PolKos.

Drogi Kliencie - przygotowaliśmy Dla Ciebie dwie propozycja rozszerzenia swoich możliwości o nowe usługi.

Wiosna w pełni więc zapraszamy do naszych ofert specjalnych. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy super ceny wyprzedażowe.

LEISTER HEMTEK ST to nowa, stacjonarna zgrzewarka do materiałów termoplastycznych. Model przeznaczony do efektywnego zgrzewania krawędzi pod oczka i tuneli (z linkami lub bez).

Mamy zaszczyt zaprezentować odświeżoną i od nowa zaprojektowaną serię ploterów tnących z doskonałej linii CAMM1 PRO.

Modele Roland GR-420/540/640 zastępują świetne i sprawdzone już na rynku od lat modele GX-300/400/500/640.

Odświeżona linia oraz mnóstwo nowych funkcji pozwoli w dalszym ciągu utrzymać się ploterom tnącym marki Roland w czołówce wszystkich ploterów tnących.

Dziękujemy wszystkim klientom za odwiedziny na na naszym stoisku.

zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Zapraszamy do zapoznania się z nową - szeroką gamą fototapet do druku.

Roland DG informuje, że klienci posiadający maszyny z poniższej listy mogą bezpłatnie zaktualizować program ripujący VersaWorks do nowo opracowanego programu ripującego VersaWorks Dual.
Możliwe jest to TUTAJ.

Na tej stronie przedstawione są także korzyści związane ze zmianą oprogramowania ripującego.