Ścieżka powrotu

Dziękujemy naszym klientom za liczne przybycie na nasze stoisko. Informacje i oferty na tematy, o których rozmawialiśmy są już na waszych skrzynkach mailowych - lub będą w najbliższym czasie.

To już za tydzień sie widzimy.

Czekamy na Was szanowni klienci na zbliżających się targach. Pokażemy jak zawsze najwyższej klasy urzadzenia do produkcji reklam.

Zamierzamy pokazać także nowość - średnioformatowy ploter stołowy drukujący technologią UV.

Znajdziece nas na hali F stoisko L25.

Zapraszamy.

Przedstawiamy nową serię tak bardzo oczekiwanych maszyn UV o średnim obszarze roboczym, poszerzającą spektrum możliwości klientów posiadających już park maszyn solwentowych.
Obszar zadruku 1000x1600 mm oraz doskonała jakość druku i bardzo atrakcyjna cena urządzenia sprawiają, że maszyna idealnie wkomponuje się w potrzeby nawet małych agencji reklamowych chcących rozpocząć swoją przygodę z tak bardzo popularnym teraz drukiem UV.

Od 21 stycznia 2020 roku oferujemy właścicielom Rolandów VersaUV LEF-20 i LEF-200 uaktualnienie ich urządzeń do najnowszych funkcji niedawno wprowadzonego Rolanda VersaUV LEF2-200 aby cieszyć się większą niezawodnością produktu, wydajnością i jakością wyjściową.

Wyprzedź BLACK FRIDAY! Zapraszamy na BLACK WEEK!

Szczegóły u handlowców.

Niedługo coroczne już targi FastTextile w Nadarzynie.

Już dziś zapraszamy na tą cykliczną imprezę z branży tekstylnej.

Wspólnie z firmą SDX z Łomianek pokażemy tam sprawdzone już sublimacyjne rozwiązania od Rolanda oraz przykłady wykorzystania maszyn. 
FastTextile 2019 - Ptak EXPO Nadarzyn.
Czekamy na Was na hali 3 stoisko 141.

Już LISTOPAD za pasem, więc jak co roku organizujemy tematyczne pokazy maszyn w listopadowe piątki.

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego - po zeskanowaniu kodu QR lub po kliknięciu TUTAJ.

ZAPRASZAMY!

 

Zrzut ekranu 2019 10 25 o 11.12.12

Przedstawiamy kolejne nowe maszyny z logo Roland.

Są to odswieżony model plotera UV do gadżetów - Roland VersaUV LEF2-300 oraz całkiem nowe urzadzenia dedykowane do współpracy z serią maszyn VersaUV LEF.

Roland LV-180 o obszarze roboczym 458 x 305 mm oraz Roland LV-290 (640 x 460 mm) to plotery laserowe do ciecia i grawerowania.

Więcej szczegółów wkrótce.

Roland DG Corporation, wiodący producent wielkoformatowych ploterów na całym świecie, przedstawił nową wielkoformatowąj drukarkę eko-solwentową - TrueVIS SG2.

Jest to maszyna drukująco-tnąca o szerokościach 1625 mm, 1371 mm i 762 mm (64”, 54”, 30”).

Laminowanie ręczne Cie przytłacza? Laminator z naszej oferty pozwoli na bezproblemowe zalaminowanie pełnej 50 metrowej rolki wydruku. 
Do końca października trwa potargowa promocja na laminator BU1600 Warm.

Odłóż raklę i chwyć za telefon - przygotujemy ofertę.