Ścieżka powrotu

Wielofunkcyjność, nieprzeciętna wydajność i najwyższa jakość wydruków to kluczowe zalety urządzeń Roland TrueVIS LG oraz Roland TrueVIS MG. Są to nowoczesne, przemysłowe sprzęty od cenionego w branży producenta, który pozwala zaoferować Klientom zupełnie nowy poziom usług poligraficznych i zostawić konkurencję daleko w tyle.

Plotery drukująco-tnące UV Roland TrueVIS z serii LG oraz MG pozwalają na uzyskanie efektów specjalnych i różnorodnych tekstur, a to wszystko przy zachowaniu ultrawysokiej rozdzielczości. W rezultacie wydruki zachwycają feerią barw i angażują uwagę różnorodnością kreatywnych rozwiązań, przez co trudno jest oderwać od nich wzrok.

Plotery drukująco-tnące UV – najlepsze urządzenia przemysłowe

W przypadku ploterów drukująco-tnących Roland TrueVIS LG i MG producent zadbał między innymi o to, aby zastosowane rozwiązania służyły wydajności. W rezultacie sprzęt ten od momentu pojawienia się na rynku doceniany jest przez zakłady poligraficzne oferujące swoje usługi na skalę przemysłową. To nie zaskakuje, ponieważ mamy tutaj do czynienia z nieprzeciętną szybkością pracy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości druku. Wśród funkcji wspierających wydajność w modelach LG znajdziemy między innymi intuicyjne sterowanie przez panel dotykowy czy też automatyczną kalibrację jednym dotykiem. W przypadku wariantu MG możliwe jest zastosowanie opcjonalnych rozwiązań takich jak dodatkowy stół do półsztywnych kartonów lub pręt napinający do cienkich folii. To jednak nie wszystko. Plotery drukująco-tnące UV Roland TrueVIS LG i MG to również wyjątkowa i znacznie szersza niż w przypadku wielu innych przemysłowych urządzeń poligraficznych konfiguracja szybkoschnących atramentów ECO-UV EUV5. Mamy tutaj do dyspozycji znacznie więcej niż standardowy zestaw kolorów CMYK, a wyjątkowo dobrze kryjący biały atrament dopełnia całości, umożliwiając realizację wielu kreatywnych projektów. Wszystko to zaś zamknięte zostało w kompaktowej, solidnej i stabilnej obudowie. Nie bez znaczenia jest również dostępność ploterów drukująco- tnących UV Roland w kilku rozmiarach, co zdecydowanie ułatwia dobranie najodpowiedniejszej dla danego zakładu poligraficznego opcji.