Ścieżka powrotu

Bardzo wydajna, wyjątkowa szybka i pozwalająca uzyskać wysokiej jakości efekty. XENONS X3-602 DTF to drukarka do druku transferowego, która doskonale sprawdzi się w każdym zakładzie poligraficznym i wszędzie tam, gdzie na większą skalę personalizuje się kolorowymi grafikami odzież oraz różnego rodzaju wyroby tekstylne.

Jest to urządzenie małoformatowe o zwartej budowie i doskonałych parametrach technicznych, które docenione zostało już przez wielu użytkowników. Jeżeli więc poszukujesz sprzętu, który zdecydowanie przyśpieszy produkcję atrakcyjnych wizualnie gadżetów czy koszulek z wielobarwnymi nadrukami, to koniecznie przyjrzyj się możliwościom modelu XENONS X3-602 DTF.

Drukarka XENONS X3-602 DTF - nieprzeciętne parametry zamknięte w małym formacie

Lista zalet drukarki XENONS X3-602 DTF jest bardzo długa, co sprawia, że urządzenie to cieszy się niemałym zainteresowaniem. Największym atutem jest tutaj przede wszystkim szybkość realizacji nadruków termotransferowych na zamówienie bez utraty jakości. To kluczowa kwestia, ponieważ wysoka rozdzielność oraz trwałość aplikacji to aspekty, na które obecnie odbiorca końcowy zwraca największą uwagę. Nie bez znaczenia jest też fakt, że spersonalizowanie koszulek, czapek, a nawet butów i innych materiałów wykorzystywanych np. do budowania wizerunku marki w przestrzeni publicznej przebiega płynnie i bez komplikacji. Technologia DTF, na której opiera się działanie drukarki XENONS X3-602 DTF, polega na wykorzystaniu specjalnego filmu do przenoszenia projektu na gotowy element garderoby lub wyrób tekstylny. Co ważne, urządzenie to zaprojektowano tak, aby na każdym etapie procesu aplikacji grafiki wszystko odbywało się płynnie i stabilnie. Zadbano o efektywny system zasilania atramentem, uwzględniono mieszadło białego atramentu w pojemniku zapewniające cyrkulację pigmentu w układzie oraz zastosowano nowoczesne głowice Epson i3200. W rezultacie małoformatowa drukarka XENONS X3-602 DTF osiąga wydajność na poziomie 26 m2/h, co jest świetnym wynikiem i sprawia, że zakup tego urządzenia w zestawie z piecem do termotransferu to bardzo dobra inwestycja.