Ścieżka powrotu

22 marca ukazała się nowość od marki Roland. Tym razem ploter UV serii DGXPRESS UG ma rozszerzyć park maszyn w ofercie drukarek UV. Jako pierwsze z tej serii, dostępne są dwa plotery UV – modele UG-642 i UG-641.

 

 

 

Seria UG będzie prezentowała się w dwóch formach drukarek wielkoformatowych z wykorzystaniem atramentów UV

Maszyna UG-64 przeznaczona jest dla osób, które chcą poszerzyć swoją działalność poprzez wprowadzenie technologii UV. Natomiast Ploter UG-642 doskonale sprawdzi się u wymaających klientów, którzy mają okreśone produkcyjne wymagania i potrzeby.

Roland DG podkreśla, że obydwie drukarki DGXPRESS UG posiadają bardzo dobre dosuszanie atramentów UV oraz automatyczną funkcję drukowania i cięcia. Opcjonalne kolory, takie jak biały i bezbarwny atrament, umożliwią wykonanie wyjątkowych wydruków z efektem 3D oraz wypukłymi teksturami. Dzięki temu tworzenie projektów jest jeszcze łatwiejsze i pozwala na zastosowanie nowych rozwiązań.

Seria UG zawiera również profesjonalne oprogramowanie RIP VersaWorks 6 i jest kompatybilna z Roland DG Connect – usługą opartą na chmurze umożliwiającą aktywne wsparcie w przypadku błędów. Jednocześnie oferuje szybką wizualizację pracy plotera i różnych jego funkcji.

Zainteresowanie maszynami w zakresie tworzenia szyldów, grafik oraz cyfrowego druku nieustannie wzrasta. Plotery wersji UG powstały po to, by stanowić profesjonalne i niezawodne narzędzie w Twojej firmie. 

 

Wejdź w link i dowiedz się więcej odnośnie maszyn!

 

https://www.polkos.eu/oferta/plotery/plotery-uv/1112-dgxpress-ug-641-ug-642