Ścieżka powrotu

VersaSTUDIO BN-20D – wygoda i łatwe personalizowanie

Jeśli zastanawiasz się, jakie urządzenie pozwoli na szybkie, efektowne i profesjonalne tworzenie spersonalizowanych projektów na Twoją odzież i gadżety – mamy dla Ciebie odpowiedź.

VersaSTUDIO BN-20D to najświeższa propozycja od firmy Roland – niekwestionowanego specjalisty w dziedzinie ploterów. Za pomocą systemu druku bezpośrednio na folii, zarówno koszulki, torby, jak i inne tekstylia szybko zyskają oryginalny wygląd. Zależy Ci na tym, by nadać swoim produktom niepowtarzalny styl? Podpowiemy, jak to zrobić w zaledwie kilku krokach!

VersaSTUDIO BN-20D – ploter DTF. Era cyfrowego zdobienia odzieży i akcesoriów

VersaSTUDIO BN-20D korzysta z druku DTF, co znaczy tyle, że pozwala na przenoszenie wzoru bezpośrednio na folię transferową. DTF stanowi skrót od wyrażenia direct to foil i wyróżnia się całą gamą zalet. Jedną z nich jest wyjątkowo wysoka jakość druku. Kolory są żywe i realistyczne, niezależnie od tego czy projekt bazuje na fotografii, czy skomplikowanych grafikach o wysokiej rozdzielczości. Kolejną przewagą druku DTF nad klasyczną metodą DTG jest większa tolerancja na różnorodne materiały. Nadruk DTF nie wymaga podkładu i zachowuje kształt oraz kolory niezależnie od rodzaju materiału, z którego wykonana jest odzież. Ponadto powierzchnia materiału nie musi być idealnie płaska – DTF umożliwia nanoszenie wzoru na dodatki lub akcesoria o nieregularnych kształtach. Nie ma znaczenia, czy chcesz wydrukować kilka sztuk czy może wykonać masowe zamówienie – koszty druku nie są wysokie. Oszczędność czasu i materiału (na folii można umieścić kilka mniejszych wzorów) korzystnie wpływa na cenę. 

Jak zrobić własny nadruk na koszulce? Z VersaSTUDIO BN-20D wystarczą 4 łatwe kroki!

Połączenie absolutnego hitu od firmy Roland DG, czyli urządzenia BN-20D, z drukiem DTF dało początek nowej erze w zakresie zdobienia koszulek i akcesoriów. Maszyna do druku na folii transferowej PET VersaSTUDIO BN-20D to zarówno wydajność, jak i oszczędność. Od teraz wystarczą 4 kroki, aby ozdobić odzież według własnego pomysłu. Czego potrzebujesz, by zacząć? Niezbędne będą: specjalny atrament do druku na folii (BN-20D i S-PG), proszek transferowy (S-POWDER) oraz folia (S-F164). A teraz po kolei:

  1. Wydrukuj swój projekt na folii
  2. Nałóż proszek na atrament
  3. Stop proszek w prasie termicznej
  4. Odciśnij wzór na tkaninie i usuń folię.

VersaSTUDIO BN-20D – zalety oprogramowania RIP VersaWorks 6

Dlaczego to takie łatwe i szybkie? VersaSTUDIO BN-20D bazuje na sprawdzonym oprogramowaniu RIP VersaWorks 6. Intuicyjna obsługa panelu sterowania, uproszczony interfejs dodawania nowych zadań, biblioteka wzbogacona o dodatkowe kolory to tylko kilka przykładów właściwości zintegrowanego oprogramowania. Proces wgrzewania wzoru na tkaninę przy pomocy prasy termotransferowej zajmuje około 8 sekund! 

VersaSTUDIO BN-20D – Wielofunkcyjność w kompaktowym wydaniu

VersaSTUDIO BN-20D to urządzenie biurkowe, cechujące się szerokim zastosowaniem. Ten uniwersalny ploter może być używany zarówno jako narzędzie do tworzenia Twoich spersonalizowanych akcesoriów, jak i samodzielne urządzenie do cięcia winylu. Kompaktowość w połączeniu z przydatnymi funkcjami i gwarancją jakości czynią VersaSTUDIO BN-20D praktycznym i niezawodnym narzędziem pracy. Przekonaj się jak VersaSTUDIO BN-20D może pomóc w Twoim biznesie!