Ścieżka powrotu

Branża poligraficzna jest jedną z gałęzi przemysłu, w których estetyka wykonania oraz trwałość realizowanych na zamówienie produktów są aspektami przesądzającymi o zadowoleniu klientów i sukcesie na rynku. Nic dziwnego, że firmy specjalizujące się w różnego typu wydrukach chętnie sięgają po rozwiązania, których zadaniem jest nie tylko podniesienie walorów wizualnych, ale również zabezpieczenie wydruków przed uszkodzeniem. Poszukując sprawdzonych w tym zakresie opcji warto przyjrzeć się naszym laminatom w płynie, które charakteryzują się nie tylko łatwością aplikacji oraz znakomitą wydajnością, ale również doskonałymi właściwościami użytkowymi.

Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych i w różnych szerokościach, podatna na obróbkę oraz odporna na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych – taka właśnie jest płaska taśma aluminiowa FL. To materiał doskonale sprawdzający się w produkcji elementów wykorzystywanych w identyfikacji wizualnej marek. Świetnie nadaje się przede wszystkim na podświetlane lub niepodświetlane logotypy zewnętrzne i wewnętrzne, a Klienci doceniają fakt, że pozwala na tworzenie przestrzennych, estetycznych, delikatnych i jednocześnie bogatych w detale form.

Już od wielu lat w aranżacjach wnętrz domów, mieszkań, a także budynków komercyjnych powszechnie wykorzystuje się drukowane fototapety i inne aplikacje ścienne. To w zasadzie nie dziwi, ponieważ są to materiały wykończeniowe, które mogą zupełnie odmienić charakter pomieszczeń i po prostu świetnie sprawdzają się w swojej roli.

Nasz stały już klient (2 plotery sublimacyjne Roland Texart RT-640M i RT-640 oraz kalander Transmatic) po raz kolejny postawił na markę Roland.

W Kościerzynie zainstalowaliśmy trzecią już maszynę sublimacyjną z rodziny Texart - model XT-640.

Roland Texart Texart XT-640 - dwa razy szybszy niż jego poprzednicy idealnie wpasuje się w stale rosnącą ilość pracy u klienta.

Zapraszamy do cyklu artykułów pokazujących PolKos oczami naszych klientów. 

Nie mamy konkretnego klucza w wyborze klientów. Będą to firmy, z którymi współpracujemy już lata, ale także znane nam dopiero "od wczoraj".

Oto przykład spalonej płyty głównej plotera tnącego Roland CAMM1 Pro GX-500, który uległ silnemu przepięciu.

Takie historie się czasem zdarzają i nie można im niestety zapobiec.

Od wielu lat odwiedzamy najlepszą imprezę koncertową na świecie czyli festiwal PRZYSTANEK WOODSTOCK w Kostrzyniu.

Tym razem była to już 22 odsłona tej doskonałej imprezy. Tegoroczna pogoda spłatała figla w pierwszym dniu przystanku co nie przeszkodziło w fantastycznej zabawie.

Artyści jak zwykle dopisali i dali z siebie wszystko.

Nie możemy doczekać sie już kolejnej 23 edycji tego show, która odbędzie się 3-5.08.2017

Zapraszamy do cyklu artykułów pokazujących PolKos oczami naszych klientów. 

Nie mamy konkretnego klucza w wyborze klientów. Będą to firmy, z którymi współpracujemy już lata, ale także znane nam dopiero "od wczoraj".