Ścieżka powrotu

sp-i smallHamamatsu, Japonia, 1 września 2009 - Roland DG Corporation czołowy dostawca ploterów solwentowych i urządzeń drukująco-tnących na świecie, przedstawił nowy ploter drukująco-tnący z rodziny VersaCAMM SP-i, który zapewnia dobrą wydajność i niedoścignioną jakość druku i stosunkowo niewielką cenę urządzenia.

Z nowymi modelami SP-i rodzina VersaCAMM zawiera teraz cztery drukująco-tnące maszyny. Wysokowydajne VP-540i oraz VP-300i i bardziej przystępne cenowo SP-540i oraz SP-300i.

 

"Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia swoim klientom szerokiego wyboru ploterów solwentowych, aby wspierać ich wymagania biznesowe, w tym wymagającym środowisku gospodarczym", powiedział Yohei Shinomura. "Nowy SP-540i i SP-300i to najlepsze maszyny drukująco-tnące dla początkujących dzięki technologii Roland Intelligent Pass Control. Te rewolucyjne ulepszenia zapewniają doskonałą jakość druku oraz 1,5-krotną wydajność w stosunku do poprzednich modeli SP w standardowym trybie druku. Łatwy w użyciu RIP Roland VersaWorks 3.2 PL jest dołączony co czyni z ploter SP-i kompletne rozwiązanie do druku cyfrowego."

Cechy nowych ploterów SP-300i oraz SP-540i

  • Kompletne rozwiązanie do produkcji reklam o profesjonalnej jakości, banerów, naklejek, etykiet, posterów, grafiki samochodowej, grafiki termotransferowej i dużo więcej.
  • Niskie koszty inwestycji - zakupu maszyny. Zalecana do firm o produkcji do 50m2 na dzień.
  • Innowacyjny system Roland Intelligent Pass Control zapewnia profesjonalną jakość druku oraz czyste aple kolorów.
  • Zwiększona wydajność - nawet 50% szybszy niż wcześniejszy model SP.
  • Zintegrowana technologia Drukuj i Tnij zapewnia łatwe tworzenie naklejek i etykiet bez markerów i wyciągania materiału z plotera.
  • Sprawdzone atramenty alternatywne.