Ścieżka powrotu

Wyprzedaż - Roland STIKA SX-8 Zdarzyło Ci się zapomnieć albo zniszczyć wyciętą literkę przy wyklejaniu u klienta? Dzięki naszemu ploterowi już nie będziesz musiał się tym martwić.
Przenośny nowy ploter tnący w bardzo dobrej cenie.

Tylko 999zł netto! SPRZEDANY!

"Powrót STIKI 3"
Sprzedanie 3 ploterów STIKA w ciągu 2 tygodni, mimo kryzysu ;), jest dla nas niewątpliwym sukcesem. Ten mały i długo niedoceniany ploter często jest bardzo przydatnym narzędziem :). Równocześnie informuję, że posiadamy jeszcze 2 używane plotery STIKA. Więcej informacji w dziale plotery używane.



Teraz każdy użytkownik komputera może ciąć w sposób profesjonalny.
Ploterami Roland Stika steruje się tak prosto jak zwykłą drukarką. Dzięki ich wielkości, możesz w każdym miejscu (u klienta) stworzyć szyldy, grafikę samochodową (tuning), witryny sklepowe, znaki informacyjne. Możesz zwiększyć obroty firmy, poszerzyć gamę oferowanych usług lub samemu tworzyć grafikę na własne potrzeby jeśli do tej pory ją zlecałeś innym.

  • Prosty w obsłudze, przenośny ploter tnący dla firmy, domu czy szkoły.
  • Idealny do tworzenia wszelkich naklejek, stickerów, znaków, grafiki pojazdowej i grafiki termotransferowej na koszulki i inne tkaniny.
  • Pakiet zawiera wszystko niezbędne do pracy z ploterem.
  • Współpraca ze świetnym oprogramowaniem Roland CutStudio.
  • Teraz możesz ustawić miejsce początkowe cięcia.
  • Połączenie z komputerem przez port USB zapewnia łatwą instalację (poprzez przejściówkę).

Przykłady zastosowań:
Nadruki na koszulkachGrafika pojazdowaNaklejki, znaki

Grafika pojazdowaPiaskowanie


Oprogramowanie
Roland CutStudio:
Każda STIKA posiada najnowszy program Roland CutStudio. Jest to proste oprogramowanie do tworzenia grafiki wektorowej. Od liternictwa do kolorowych grafik -  z tym programem kreatywność staje się prostsza niż kiedykolwiek. Używając CutStudiu możesz rysować, edytować koła i krzywe, tworzyć tekst na łuku oraz importować zdjęcia i grafiki w formatach *.jpg i *.bmp. Dzięki niemu wytniesz po obrysie wcześniej nadrukowane grafiki. Cutstudio jest kompatybilne z Windows 98 SE, Me, 2000, XP i zawiera plug-in do Adobe Illustrator 9, 10, CS, CS2 i CorelDraw 10, 11, 12 dla Windows i Adobe Illustrator 9, 10, CS, CS2 dla Macintosha. W rezultacie użytkownicy tych programów mogą wysyłać projekty bezpośrednio do plotera STIKA.

Szczegółowe specyfikacje:

Model SX-8
Maks. obszar cięcia 160 mm (X) x 1000 mm (Y)
Rozmiary mediów Szerokość: 200 do 215 mm
Długość: 1100 mm lub mniej
Prędkość 12 - 40 mm/s
Akceptowane materiały Medium z podkładem (o grubości 0.1 mm lub mniej, 0.3 mm lub mniej z podkładem)
Interfejs równoległy Centronics LPT
Zasilacz AC adapter DC + 19 V 2.1 A
Wymiary 330(W) x 165(D) x 105(H) mm
Waga 2,1 kg
Poziom hałasu 60 dB (A) lub mniej (według ISO 7779)
Temperatura 5 - 40 oC
Wilgotność 35 do 80 % (bez kondensacji)
Akcesoria Zasilacz, przewód zasilający, oprawka/nożyk, materiał do prób, folia tranportowa do prób, listwa ochronna pod nożyk, Sterowniki i oprogramowanie, Instrukcja obsługi SX-15/12/8

*Towar przeceniony nie podlega gwarancji.