Ścieżka powrotu

Roland wprowadza na rynek uniwersalny ploter do produkcji w trybie DTT (Direct-to-Textile) i DTG (Direct-to-Garment).

Model Texart XT-640S-F to stołowa drukarka zaprojektowana w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na druk niskonakładowy w przemyśle odzieżowym i tekstylnym, zwłaszcza w zakresie limitowanych kolekcji, intensywnie promowanych w mediach społecznościowych.
Texart XT-640S-F to gotowe rozwiązanie, może drukować bezpośrednio różne rozmiary, kolory i rodzaje odzieży w ramach tego samego nakładu druku, a także płynnie przełączać się między trybami DTG i DTT.

Maszyna jest przeznaczona dla producentów odzieży codziennej, sportowej i rekreacyjnej. Świetnie sprawdzi się także w firmach zajmujących się modą (domy mody, w produkcji prototypów lub egzemplarzy pokazowych).

Na Rolandzie możemy drukować na szerokiej gamie tkanin, w tym bawełnie, tkaninach mieszanych, białym poliestrze, dżinsie i skórze.

Konfiguracja CMYK plus gęsta biel zapewnia żywe nadruki zarówno na białej, jak i kolorowej odzieży.
Ploter jest dostępny w szerokości druku 160 cm i trzech długościach stołu: 200, 300 i 400 cm.

Zastosowany w maszynie stół próżniowy umożliwia zadruk nawet sześciu sztuk odzieży w jednym przelocie.

Atrament używany w XT-640S-F osiąga doskonałe wyniki w komercyjnych testach prania i posiada certyfikat ECO PASSPORT by OEKO-TEX®.

 

„Texart XT-640S-F to nasza najbardziej elastyczna drukarka tekstylna, która powstała w wyniku inspiracji tzw. pokoleniem drop i we współpracy z naszymi wieloma włoskimi klientami z branży odzieżowej. Stanowi przystępną cenowo opcję dla średniej klasy firm, które chcą zintensyfikować lub skalować istniejące operacje. Jesteśmy przekonani, że pomoże producentom odzieży wykorzystać zapotrzebowanie na druk niskonakładowy i włączyć go do swoich przepływów pracy, by zrealizować ambicje dotyczące rozwoju” – mówi Paul Willems, dyrektor ds. rozwoju biznesu i zarządzania produktem w Roland DG EMEA.

Zrzut ekranu 2021 10 15 o 13.52.14 

 

Przykładowe detale wykonane na Texart XT-640S-F:

 

Texart XT 640S F Application T shirt close up

Texart XT 640S F Application Jeans Printed pieces

XT 640S F bag

XT 640S F cushion

XT 640S F fabric pieces

XT 640S F hoodie

XT 640S F jeans jacketsXT 640S F t shirt