Ścieżka powrotu

Serdecznie zapraszamy na coroczne targi w Warszawie. W tym roku mamy przyjemność wystawić się na EXPO XXI, w której przedstawimy nasze nowości ofertowe marki Xenons. Można znaleźć nas również, na RemaExtra, gdzie pokażemy nową formę reklamy na rynek europejski- hologramy.

 

EXPO XXI

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów a także bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i badaniu rynku, mamy ogromną przyjemność zaprezentować markę Xenons, której to jesteśmy dystrybutorem. 

 
Na zbliżających się targach Festiwal Druku będzie można spotkać się z nami, obejrzeć zaprezentowane urządzenie a nasi handlowcy udzielą wszelkich niezbędnych informacji o nowościach w naszym portfolio, a jest ich sporo zwłaszcza ze stajni Xenonsa. 
Mamy do wyboru maszyny UV z dużym stołem roboczym idealne do przemysłowej pracy.
Są plotery hybrydowe, które zajmując zdecydowanie mniej miejsca znajdą zapewne swoich nabywców w mniejszych agencjach reklamowych pragnących pogodzić druk UV z roli na rolę z wydrukiem płaskich elementów. 
Dużym zainteresowaniem już teraz cieszy się technologia UV Gel, która to daje ciekawe możliwości druku połysku i matu na jednym materiale. Tu mamy również opcję roli i hybrydy. 
Nie można nie wspomnieć maszynach UV do druku gadżetów reklamowych. To cały czas bardzo prężna gałąź rynku reklamowego. 

 

Następną maszyną na targach, którą przedstawimy będzie Giętarka do liter 3D. Znana i ceniona gałąź reklamowa podświetlanych reklam i nie tylko, wyróżniająca się wśród wszelkich form reklam. Wraz z duchem czasu zaczyna zastępować reklamę drukowaną, stając się jedną z głównych form reklam na świecie.