Ścieżka powrotu

Szanowni Państwo,
W związku z rozwojem epidemii COVID-19 informujemy o podjęciu wszelkich działań profilaktycznych oraz wdrożeniu stosownych procedur mających na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa.

Nasza siedziba została dostosowana do obecnych uwarunkowań w zakresie zarówno organizacji pracy, jak i wzmożonych procedur związanych z bieżącą dezynfekcją oraz ograniczaniem wszelkich kontaktów zewnętrznych.
Zapewniamy Państwa, że wprowadzone zmiany i rygory na dziś nie wpływają na realizowanie zamówień naszych Klientów.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.

Mając natomiast na uwadze Państwa bezpieczeństwo oraz naszych Pracowników zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszej siedzibie i korzystanie z wszelkich alternatywnych środków komunikacji – mail, telefon, wideokonferencje.

W przypadku niezbędnych kontaktów osobistych zapewniamy Państwa, że nasi Pracownicy są odpowiednio wyposażeni i przygotowani do ich obsługi, zachowując standardy podwyższonej ostrożności.

Prosimy Państwa o dostosowanie się do obecnych wymogów i zaostrzonych procedur w naszej współpracy oraz kontaktach biznesowych.

Liczymy na to, że obecna trudna sytuacja w jak najmniejszym stopniu wpłynie na Państwa zaufanie i utrzymanie jak najlepszych relacji.

 

Załoga PolKosu.