Ścieżka powrotu

Hamamatsu, Japonia 15 stycznia 2019 r. - Roland DG Corporation, wiodący producent szerokoformatowych drukarek atramentowych i urządzeń 3D na całym świecie, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek drukarki stacjonarnej Roland VersaSTUDIO BT-12 do bezpośredniego drukowania odzieży na bazie bawełny. Zbudowany do indywidualizacji na żądanie, BT-12 jest idealny dla firm szukających nowych możliwości zarobku, oferując atrakcyjne wrażenia w sklepie dla swoich klientów.

D70E6825 9F88 48FC 85F0 29539BD14A81

Według Etsuo Harady, szefa oddziału COTO Business Division dla Roland DG, od czasu wprowadzenia VersaCAMM SP-300 w 2003 r., Drukarki Roland DG do drukarek atramentowych są w coraz większym stopniu wykorzystywane do produkcji niestandardowych artykułów odzieżowych i tkaninowych. "Ostatnio", powiedział Harada, "usługi personalizacji w sklepie do drukowania projektów klientów szybko się rozwinęły. Aby sprostać tym wymaganiom, dział biznesu COTO opracował nową drukarkę DTG".

BT-12 to łatwa w obsłudze drukarka formatu A4, która umożliwia drukowanie bezpośrednio na podłożach z bawełny *. Możesz drukować pełną kolorową grafikę, w tym zdjęcia, logo i tekst na różnorodnych produktach, takich jak t-shirty, torby z tote i elementy dekoracji wnętrz. Niewielkie rozmiary i przystępne ceny umożliwiają firmom oferowanie usług personalizacji przy niskim nakładzie początkowym oraz w miejscach o ograniczonej powierzchni, w tym w centrach handlowych, kioskach, sklepach odzieżowych, sklepach z pamiątkami hotelowymi i atrakcjach turystycznych, a nawet podczas imprez.
* Tkanina musi mieć 50-100% bawełny.

 

W połączeniu z Cotodesign*, opcjonalnym oprogramowaniem do zarządzania projektowaniem i drukowaniem, które zostało niedawno ogłoszone, BT-12 może stać się kompletnym rozwiązaniem do zarządzania projektami, zamówieniami i drukowaniem w celu otwarcia nowych możliwości biznesowych i zwiększenia ruchu pieszego w lokalizacjach detalicznych. cotodesign obsługuje także 
* Cotodesign obsługuje VersaSTUDIO BN-20, VersaUV LEF series i Laser Decorator LD-80.

 

Harada powiedział, że BT-12 jest dostępny w przystępnej cenie, umożliwiając firmom odkrywanie nowych możliwości przy bardzo niskich początkowych inwestycjach. Urządzenie BT-12 jest w stanie wyprodukować produkt od początku do końca już w 10 minut. Zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej łatwości użytkowania i może być obsługiwane przez praktycznie każdego, kto wymaga minimalnego szkolenia. Kasety służą do przechowywania przedmiotów do drukowania i wykańczania, zapewniając bezpieczeństwo operatorów i klientów.

Przy wymiarach 399 mm (W) x 760 mm (D) moduł drukarki wymaga bardzo mało miejsca.

 

Opcjonalne urządzenie do wykańczania zostało zaprojektowane tak, aby można było ustawiać w stos z modułem drukarki. Ta sprytnie zaprojektowana konstrukcja radykalnie redukuje przestrzeń instalacyjną, która jest zwykle wymagana w przypadku tradycyjnej drukarki do drukarki i kombinacji jednostek wykańczających, umożliwiając firmom instalację urządzenia BT-12 w miejscach sprzedaży detalicznej i miejscach imprez z bardzo ograniczonym obszarem.

BT-12 jest dostarczany z łatwym w użyciu "Roland Design Software". Dzięki intuicyjnemu interfejsowi każdy może tworzyć unikalne projekty przy minimalnym szkoleniu. Oprócz opcjonalnego oprogramowania BT-12 opcjonalne oprogramowanie do kodowania kart obsługuje również drukująco-tnącego VersaSTUDIO BN-20 jak i drukarkę LED UV serii VersaUV LEF, która cieszy się szerokim zainteresowaniem w zakresie produkcji promocyjnych i jednorazowych spersonalizowanych produktów, a także LD -80 cyfrowa drukarka folii. Rozwiązania te nie tylko przyczyniają się do zwiększenia wartości towarów, ale także zapewniają klientom nowe, satysfakcjonujące doświadczenie zakupowe, które może pomóc w zwiększeniu ruchu w sklepie, a także stać się popularnym tematem rozmów w mediach społecznościowych.

"Zachowania konsumentów zmieniają się z konsumpcji na doświadczenie ze względu na dywersyfikację wartości konsumenckich" - powiedział Harada. "W rezultacie firmy mają możliwość oferowania wartościowych towarów, takich jak spersonalizowane produkty, w celu zaspokojenia potrzeb i pragnień klientów."

"Naszym celem," kontynuuje Harada, "jest dostarczenie użytkownikom narzędzi, które pomogą zapewnić klientom wyjątkową jakość i dobry czas oraz przemienić ich wyobraźnię w rzeczywistość."

Dane techniczne:
Model VersaSTUDIO BT-12
Rozdzielczość druku Maksymalnie 1200 × 1200 dpi
Wymiary zewnętrzne 399 × 760,3 × 292,5 mm 

 

Więcej szczegółów wkrótce.