Ścieżka powrotu

W roku 2018 Roland DG zamierza znaleźć i uczcić niezwykłe osiągnięcia użytkowników związanych z marką Roland. Przypominamy, że konkurs nadal trwa i zachęcamy do zgłaszania swych historii. Czekamy na BOHATERA - Roland Hero Awards 2018.

Szukane będą firmy użytkujące urzadzenia Roland w całej Europie, Rosji, krajach WNP, na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i Indiach *, które mogły przekształcić swoje hobby w biznes; stworzyć pracę dla dziwnych zastosowań; niezwykłych lub znanych klientów; bardzo szybko rozwinęły swoją działalność; przekazywały swoją działalność przez kilka pokoleń; pracowały w wyjątkowych lokalizacjach; opracowały innowacyjny produkt; zbudowały zwycięski zespół; przekazały darowizny na cele dobroczynne lub dobre cele - lub po prostu zrobiły coś wyjątkowego.

Roland DG wie, że istnieją setki tysięcy użytkowników marki Roland z wyjątkowymi historiami do udostępnienia, a ich wyszukiwanie już odkryło kilka fantastycznych.

Na stronie www.rolandhero.com można przeczytać o włoskiej firmie Gemanco Design, która ma doświadczenie w branży budowlanej - co oznacza, że ​​rozumie wpływ koloru, tekstury i kreatywności we wnętrzach.

Jest też historia miłosna Maishy, ​​użytkującej Rolanda, który przeniósł jej biznes 2 000 km, by być z miłości swojego życia, którą poznała podczas oglądania najnowszej technologii Rolanda.

pic1

 

Roland Hero Awards wystartował w kwietniu 2018 roku. Parę osób już wygrało. Nadal do wygrania są cenne nagrody i wyróżnienia. Wybrani uczestnicy zapraszani będą na uroczystości związane z projektem Roland Hero Awards.

Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować proszę odwiedzic TĄ STRONĘ stronę. 

* Pełna lista uczestniczących krajów znajduje się TUTAJ