Ścieżka powrotu

Dziękujemy Wszystkim, że znaleźliście czas, by spotkać się z nami na corocznych targach RemaDays 2018.

 

Powoli przyzwyczajamy się do tego, że aby wjechać i wyjechać z Targów trzeba odstać swoje.
W tym roku pokazaliśmy kilka nowości na Naszym stoisku.

 

    Do oferty PolKosu wprowadziliśmy plotery tnące GRAPHTEC. Firma Graphtec to jedna z wiodących marek w branży tnących ploterów - jeśli byliby Państwo zainteresowani prosimy o kontakt z handlowcem Piotrem Kosiorem.
Mieliśmy przyjemność pokazać również innowacyjne automatyczne giętarki do taśm aluminiowych i stalowych - kontakt Maciej Zgoda.

 

IMG 0503Ponadto w konsultacji z Rolandem wykonaliśmy coś czego jeszcze na rynku polskim nie dokonał nikt - „Tuning” urządzeń RF-640 i VS-640i (Tuned by PolKos) – dzięki czemu są jeszcze bardziej doskonałe - szczegóły wkrótce - kontakt: (Piotr K, Wojtek G, Michał W). 

Mamy też nowość w postaci laminatora płynnego StarLam – niestety jego gabaryty nie pozwoliły zabrać nam go na targi - lecz wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Bydgoszczy - kontakt Beata Kamzelewska.

 

   Jednak wydarzeniem numer 1 była prezentacja pierwszego w Polsce innowacyjnego urządzenia do produkcji tapet oraz struktur podkładowych DIMENSE.

Jest to mariaż plotera drukującego Roland z kalandrem oraz ze specjalnym podkładem jak i tuszem - polegający na puchnięciu elementów zaznaczonych do druku. Urządzenie zarzadzene jest ripem Caldera.

 

IMG 0038Za w/w wymienioną technologię zostaliśmy wyróżnieni Złotym Medalem targów RemaDays 2018 w dziedzinie innowacje - co w naszej opinii, jak i dużym zainteresowaniu środowiska powinno zagwarantować sukces.
Urządzenie DIMENSE zostanie oficjalnie wprowadzony do sprzedaży na Targach FESPA w Berlinie (maj 2018) – czas realizacji pierwszych zamówień będzie trwał do 4 tygodni.

 

Dodam, że firma PolKos jest w trakcie przygotowania opinii o innowacyjności tej technologii, co pomoże w zbieraniu punktów podczas ubieganiu się o dofinansowanie unijne – szczegóły Mariusz Kosior.

 

 

 

 

IMG 0069Na zakończenie trzeba wspomnieć o nowych modelach ploterów frezujących i laserowych, które wystawiał nasz partner i producent – firma Seron (kontakt Michał Wiesner) oraz od lat układającej się współpracy z firmą Plotserwis w temacie solwentów 3,2m oraz dużych ploterów UV DOCAN. Na stoisku Plotserwisu w tym roku oprócz urządzeń, mogliśmy też podziwiać Panie nagrodzone w wyborach Miss Opolszczyzny. 

Nasz dział mediów pod kierownictwem Katarzyny Kosior prezentował nasze produkty, gdzie informacją wiodącą jest wielki powrót atramentów Bordeaux, jak i hit targów - popularny atrament STS do urządzeń HP latex. Ponadto świetnie sprawują się też, systemy stałego zasilania z atramentami marki VEIKA. Coraz bardziej rozwija się także obrót tapetami strukturalnymi.

 

 

Zapraszam Wszystkich do kontaktu z naszymi handlowcami i serwisantami.
Jeszcze raz dziękuję.
M.K.