Ścieżka powrotu

Drogi Kliencie - przygotowaliśmy Dla Ciebie dwie propozycja rozszerzenia swoich możliwości o nowe usługi.

Sublimacja oraz gięcie taśm aluminiowych.

 

Patrząc na trendy europejskie naszym zdaniem w tym kierunku powinny iść inwestycje w Waszych firmach!
Często pytacie nas co „macie z nowości” bo nasze maszyny solwentowe już się spłaciły a chcemy się rozwijać dalej?
Alternatywą jest kolejny solwent lub latex albo sublimacja. Można wziąć pod uwagę także gięcie liter lub produkcję kasetonów.

Patrząc właśnie na rozszerzenie działalności chcemy zwrócić Waszą uwagę na możliwości oraz to co możemy zyskać.

Kupując kolejny ploter solwentowy Rolanda zwiększamy wydajność albo odnawiamy park maszyn.
Kupując latex - mamy tak na prawdę niewiele więcej możliwości niż przy solwencie, w dodatku aby dobrze to działało musimy kupić najdroższy sprzęt. Technologia latexowa nie jest do końca bezsensowna, ponieważ wielu naszych klientów korzysta z niej lecz wielu z nich używa tych ploterów sporadycznie, bo koszty eksploatacji są wysokie a z ekologią to bywa różnie (lecz to zupełnie inny temat).

 

Natomiast dwie następne technologie wychodzą poza temat druku na podłożach takich jak baner, papier czy folie - do tej pory dość rzadkie ze względu na koszty zakupu.

Zacznijmy od sublimacji - ploter Roland Texart RT-640 do sublimacji to koszt ok 16 000 € netto. Jednak kalander Monti Antonio to już ok 32 000 € netto - sprzęt marzenie ale cena...
Sublimacja to najbardziej rozwijający się kierunek w reklamie - zaobserwujcie sami czy gdziekolwiek w europie jest tyle banerów co u nas? Niestety nie!

 

Dużo by pisać, ale dużo łatwiej jest do nas zadzwonić i porozmawiać.

 

sublimation web1

 

Przygotowaliśmy na tą okazję trzy sety sublimacyjne oparte na ploterach Rolanda i kalandrze Kala firmowanym przez Rolanda (opis na stronie - zachęcamy też do wizyty w naszym showroomie i do prób).
Właściwie to wizyta i wspólne drukowanie jest podstawą zrozumienia ile mamy nowych możliwości za stosunkowo nie wielką cenę.
Oto parę propozycji:

Systemy można zalać atramentami:

  • Roland SBL cena za litr 295 pln netto
  • Sensient cena za litr 250 pln netto

IMG 3785

 

Zestawy do gięcia taśm 3D to identyczna historia jak z sublimacją - jeszcze 3 lata temu giętarka kosztowała 85 000 pln netto a to dopiero jeden z elementów linii produkcyjnej.
Dodając do tego dość wysokie ceny ledów byliśmy świadkami bardzo drogiej i ekskluzywnej reklamy świetlnej.
Dlatego też wiele firm stosowało bardzo cienkie taśmy i system modełkowy kształtowania który wymagał dużo czasu i fachu w ręku.

Dzisiaj dzięki naszym giętarkom i rozwiązaniom reklama świetlna dostępna jest dla każdego, a nasze miasta zaczynają „świecić wysoką jakością"

Zaobserwujcie to sami w swoich miastach i będąc poza granicami kraju zaobserwujcie czy więcej jest reklamy świetlnej lub materiałowej (sublimacyjnej) w stosunku do naszej reklamy banerowej?

Oczywiście życzę Wam i sobie by baner był jak najdłużej nośnikiem reklamy (czy szpeci czy nie to też inny - szeroki temat) lecz trendy się zmieniają.

W przypadku produkcji pełnej możemy korzystać z zestawu giętarka, frezarka, laser ale również w wersji oszczędnej - sama giętarka, a lica zamawiać na zewnątrz.
Wielu naszych klientów ma już w swoim parku maszyn ploter frezujący - w takim przypadku uważam że zakup giętarki jest naturalnym rozwojem i wykorzystaniem obydwu urządzeń.

 

  • Ploter frezujący 1520 Standard + ploter laserowy SL9060 60W  + Giętarka BPL cena 115 000 pln netto.
  • Frezarka 1520 Standard + Giętarka BPL - 90 000 pln netto.
  • Giętarka BPL 47 000 pln netto.

 

Szczegóły u handlowców - ZAPRASZAMY!